به علت رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، فروشگاه تا اطلاع ثانوی تعطیل میباشد.

سوالات متداول

  • چقدر زمان طول میکشه تا من سفارشم رو تحویل بگیرم؟

تمامی مراحل تهیه، تحویل و ارسال سفارش ها 2 الی 4 روز کاری، پس از ثبت سفارش انجام می شود. توجه داشته باشید بعد از خرید (فیش و یا اسکرین خرید) خود را به همراه (کد محصول) به تلگرام شمارۀ داده شده ارسال فرمایید.

طی 24 ساعت پس از خرید با شما تماس گرفته خواهد شد. (جهت هماهنگی)

.

  • روزهای کاری یعنی چه روزهایی؟

روزهای کاری به معنی "شنبه الی چهارشنبه" هر هفته، به استثنای "تعطیلات عمومی" در ایران بوده و کلیه سفارش ‏‌های ثبت شده، در طی اولین روز پس از تعطیلات با هماهنگی انجام می‌‏شود.

.

  • چطوری به دستم می رسه؟

اگر محصولات خریداری شدۀ شما جزء موارد استثنائات نباشد ارسالی ها در شهر تهران به وسیلۀ پیک موتوری طبق زمان گفته شده در بالا با هماهنگی از قبل تحویل داده می شود.

.

  • منظور از استثنائات چیه؟

با توجه به اینکه برخی از نرم افزارها و VST های موسیقی دارای حجم بالایی می باشند، با هماهنگی از خریدار یک عدد "هارد اکسترنال" تحویل گرفته و انتقال انجام خواهد شد.

.

  • در کل به چند روش نرم افزارهایی رو که خریدم می تونم تحویل بگیرم؟

نحوۀ انتقال و تحویل بستگی به حجم آنها خواهد داشت، به عنوان مثال: حجم نرم افزار و یا VST خریده شده اگر پایین باشد در 1 الی 3 عدد DVD ارسال و تحویل داده خواهد شد، اما اگر حجم و تعداد نرم افزارها بالا باشد به وسیلۀ هارد اکسترنال حضوری تحویل شما داده می شود.

(نکته: عزیزان توجه داشته باشند برای محصولات کمتر از 20 گیگ تحویل حضوری امکان پذیر نخواهد بود)

.

  • اگر هارد اکسترنال نداشته باشم چی؟ / اگر هارد اکسترنال خودم داشته باشم چی؟

دوستانی که هارد اکسترنال ندارند توجه داشته باشید برای سهولت بیشتر، عزیزان می توانند هارد مورد نظر را در کنار نرم افزارهای مد نظر خود از سایت ایران وی اس تی خریداری نموده و به صورت پکیج آماده از طریق ارسال پیک تحویل بگیرند.

اما دوستانی که هارد اکسترنال دارند با توجه به شرایط گفته شده می توانند جهت تحویل حضوری مراجعه نمایند.

.

  • من شهرستانم تهران نیستم چکار کنم؟

تحویل مرسوله های پستی به شهرستان فعلا امکان پذیر نمی باشد و تمامی تحویل ها داخل تهران انجام می پذیرد. اما در موارد خاص با هماهنگی می توانید درخواست های خود را تحویل بگیرید.

.

  • اگر از خریدم منصرف بشم چکار کنم؟

انصراف از خرید تا قبل از تحویل و ارسال محصولات امکان پذیر می باشد، در صورت انصراف می توانید از طریق شماره تلفن داده شده با ما تماس بگیرید، با کسر 4% از کل مبلغ پرداختی وجه به شما بازگردانده خواهد شد.

«در صورتی که سفارش شما بر روی DVD انتقال داده شده باشد از مبلغ دریافتی 10% کسر خواهد شد.»

«بعد از تحویل و ارسال محصولات انصراف شما قابل قبول نخواهد بود.»